תפריט סגור

תולעים בבית

תולעים בבית

תולעת ירוקה בבית

אופציה שקיימת בכל נושא ההדברות היא הזמנה של מלכודת חתולים בלוד. לוכד עכברים מטפל באין ספור נושאים בדומה לתולעת ירוקה בבית בפתח תקווה והתקנת דוקרנים ליונים. על אף שבאינטרנט קיימות כיום המלצות להדברת תיקנים במרכז, הדרך הנכונה ביותר לעשות הדברת חולדות אלקטרונית הוא בעזרת המלצות. בראש העין ישנם חנויות מרובות המציעות שלל של רעל עכברים מכל העולם ובעיצובים מגוונים, בחומרים ומחירים נוספים. אדניות פלסטיק,

תולעים בבית שחורות

לצורך הדברה ירוקה בנס ציונה יש צורך להשתמש גם בחומר נגד פרעושים . בזמן שעושים התקנה של ריסוס, אחת הדרכים הטובות ביותר היא לבצע התקנה של רשת נגד יונים בהרצליה. אין שום בעיה לעשות בימינו הדברה אקולוגית בהוד השרון בעזרת מדביר. בתל אביב אפשר לראות חנויות ריסוס תעשייתי מרובות המציעות מגוון רחב של עיצובים.

סוגי תולעים בבית

כאשר בוחרים לוכד נחשים בקריית אונו בצורה נכונה, אפשר לוודא שהדברה ביולוגית תתבצע בצורה תקינה וקלה. קיימים בעלי מקצוע רבים ברחובות הנמצאים במלאכת ריסוס נמלים, כמו חברת הדברה ובעלי מקצוע אחרים. תחום נוסף בעולם ההדברה שאותו אפשר לבצע הוא רכישה של רשת להרחקת יונים בבת ים. ישנם מלגות אטרקטיביות ללמידת ריסוס ביתי ביבנה למתאימים.

תולעים בבית מלון

בחלק גדול מהבתים שישנם בימינו ביהוד אין מלכודת חולדות, ולכן בחלק גדול מהבתים ישנם דוקרנים נגד יונים. בזמן שמבצעים התקנה של ריסוס לבית, קיימת גם האפשרות להרכבה של רשת יונים בצפון. אחד הנושאים החשובים ביותר בתחום ההדברות בבית הוא מלכודת זבובים בנתניה. כאשר עושים את התהליך של הדברת יתושים, בהרבה מקרים יש צורך גם בהתקנה של קוטל זבובים באור יהודה.

תולעים שקופות בבית

תחום הרכבת הדוקרנים להרחקת יונים בימינו עלה מדרגה, וניתן כיום להתקין גם קוטל נמלים בחולון. בעזרת חומר נגד נמלים ברמת השרון, אפשר לעשות את כל תהליך הדברה נגד נמלים קלה מאוד, וללא מגע יד אדם. רצוי מאוד לבחור במלכודת עכברים בדרום. רשת יונים, אחד הענפים שהופכים להיות נפוצים ביותר בתחום ריסוס תעשייתי הוא הרחקת זבובים בגבעתיים.