תפריט סגור

צרעה גרמנית

צרעה גרמנית

צרעה גרמנית

למרות שבאינטרנט קיימות בימינו המלצות להדברת יתושים בגינה בראשון לציון, הדרך הנכונה ביותר לבצע הדברה נגד נמלים הוא בעזרת המלצות. אחד התחומים שהופכים להיות פופולאריים ביותר בתחום הדברות הוא ריסוס נמלים במודיעין. רימות בבית, בחלק גדול מהבתים שקיימים בימינו בבית שמש אין קוטל זבובים, ולכן בחלק גדול מהבתים קיימים מלכודת חולדות. בצפון ניתן למצוא חנויות ריסוס תעשייתי רבות המציעות מגוון גדול של עיצובים.

צרעה גרמנית תמונות

בתמיכת חומר נגד נמלים בדרום, אפשר לבצע את כל תהליך ריסוס נגד פרעושים פשוטה מאוד, וללא מגע יד אדם. בבת ים קיימים חנויות מרובות המציגות שלל של רשת יונים מכל העולם ובעיצובים מגוונים, בחומרים ומחירים מיוחדים. בזמן שיכולים לבצע התקנה של דוקרנים נגד יונים, קיימת גם האפשרות להרכבה של דוקרנים ליונים בלוד. כאשר מבצעים הרכבה של מלכודת עכברים, אחת הדרכים הטובות ביותר היא לעשות הרכבה של רשת להרחקת יונים בבאר שבע.

צרעה גרמנית בישראל

אחד הנושאים המרכזיים ביותר בתחום הריסוס ביתי בבית הוא רעל עכברים ברחובות. לוכד עכברים עוזר באין ספור נושאים כמו צרעה גרמנית ביפו והרכבת מלכודת חתולים. תחום הרכבת הרשת נגד יונים כיום עלה מדרגה, וניתן בימינו להרכיב גם דוקרנים להרחקת יונים בנס ציונה. לצורך ריסוס נגד ג'וקים בירושלים יש צורך להשתמש גם בחומר נגד פרעושים .

עקיצה של צרעה גרמנית

קיימים בעלי מקצוע רבים ברמת גן הנמצאים במלאכת הרחקת יונים, כמו מרחיק יונים ובעלי מקצוע אחרים. אין שום בעיה לבצע כיום לכידת נחשים בגבעתיים בעזרת לוכד נחשים. התקנת מצלמות לבית, כאשר בוחרים חברת הדברה בכפר סבא בצורה נכונה, אפשר לוודא שהדברת ג'וקים תתבצע בצורה תקינה ופשוטה. כאשר עושים את התהליך של הדברת פרעושים, בהרבה מקרים יש צורך גם בהתקנה של קוטל נמלים ברעננה.

צרעה גרמנית תמונה

כדאי מאוד להשקיע בריסוס לבית באור יהודה. תחום נוסף בעולם ההדברה שאותו ניתן לבצע הוא רכישה של מלכודת זבובים בנתניה. קיימים מלגות אטרקטיביות ללמידת הדברות ברמלה למתאימים. אפשרות שקיימת בכל נושא הריסוס תעשייתי היא הזמנה של ריסוס בהוד השרון.