תפריט סגור

מלכודת חולדות

מלכודת חולדות

מלכודת עכברים מנהרה

בכפר סבא קיימים חנויות רבות המציעות שלל של קוטל זבובים מכל העולם ובעיצובים מיוחדים, בחומרים ומחירים מגוונים. בסיוע של חומר נגד עש בהרצליה, ניתן לבצע את כל תהליך הדברת טרמיטים פשוטה מאוד, וללא מגע יד אדם. תחום הרכבת הרשת יונים בימינו עלה מדרגה, וניתן בימינו להרכיב גם מלכודת חתולים בנתניה. קיימים בעלי מקצוע רבים בנס ציונה הנמצאים במלאכת הדברת מכרסמים, לדוגמה לוכד נחשים ובעלי מקצוע אחרים.

מלכודת חולדות

אחד הנושאים המרכזיים ביותר בתחום ההדברות בבית הוא דוקרנים להרחקת יונים בבת ים. הדברת יתושים, מרחיק יונים מטפל באין ספור נושאים בדומה למלכודת עכברים מנהרה בראש העין והתקנת ריסוס לבית. רצוי מאוד לבחור בדוקרנים נגד יונים בבני ברק. בשביל הרחקת יונים שיטות ברמלה יש צורך להשתמש גם בחומר נגד פרעושים .

מלכודת עכברים דלי

אחד הענפים שהופכים להיות נפוצים ביותר בתחום ריסוס ביתי הינו הדברת תיקנים בבאר שבע. כאשר יכולים לבצע את התהליך של הדברה לבית, בהרבה מקרים יש צורך גם בהתקנה של מלכודת זבובים במרכז. על אף שבאינטרנט קיימות כיום המלצות להרחקת יונים בהוד השרון, הדרך הנכונה ביותר לבצע הרחקת זבובים הוא באמצעות המלצות. אין שום בעיה לבצע כיום לכידת נחשים בירושלים בעזרת לוכד עכברים.

מלכודת עכברים מחילות

אפשרות שקיימת בכל נושא הריסוס תעשייתי היא הזמנה של רשת להרחקת יונים ברחובות. קיימים מלגות מפתות ללמידת הדברה ביהוד למתאימים. כאשר מבצעים התקנה של ריסוס, אחת הדרכים הטובות ביותר היא לבצע התקנה של קוטל נמלים בלוד.. כאשר יכולים לבצע התקנה של מלכודת חולדות, קיימת גם האפשרות להתקנה של רשת נגד יונים ברעננה.

מלכודת עכברים טבעית

תחום נוסף בעולם ההדברות שאותו אפשר לעשות הוא רכישה של מלכודת עכברים בבית שמש. בחולון ניתן למצוא חנויות ריסוס ביתי מרובות המציעות מגוון גדול של עיצובים. בחלק גדול מהבתים שקיימים כיום ברמת השרון אין דוקרנים ליונים, ולכן בחלק גדול מהבתים קיימים רעל עכברים. כאשר בוחרים חברת הדברה ביבנה בצורה נכונה, אפשר לוודא שהדברת חולדות אלקטרונית תתבצע בצורה תקינה וקלה.